Cum se pescuieste elegant nebuloasa | 21 August 2009 | Gauri negre | 2 Comments Io-s adepta elegantei, dar parca asta e prea de tot. Sau? Ia uite ce poze a facut un prieten, in concediul lui prin Croatia 😀 Tweet Tags:calatorii, CE, Croatia, funny, poze Related Posts Bah, ma lasati? 22 Comments | Aug 12, 2009 Nu vreau sa fiu o femeie frumoasa 17 Comments | Dec 5, 2009 Intotdeauna o sa existe ceva 4 Comments | Jul 24, 2012 Am inceput sa ne uitam istoria 18 Comments | Nov 15, 2011 2 Comments Cârtiţoiu' 24 August 2009 Hhihihi. Păi poate tanti şi nenea erau în pauză de masă. :))) Catalin 24 August 2009 Si? Au prins un peste in frac? 😀 Add a Comment Cancel reply Your email address will not be published. Required fields are marked * Name:* Email Address:* Website: Comment:*
Hhihihi. Păi poate tanti şi nenea erau în pauză de masă. :)))
Si? Au prins un peste in frac? 😀