Cutiuta muzicala nebuloasa | 4 June 2008 | Culturale | 2 Comments Asta e ultima mea obsesie in materie de muzica. Imi place piesa pentru ca-i vesela si nu intelegi mare lucru din ea..e cam ca mine 😀 [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=GF5wvycotuo&hl=en&fs=1] Tweet Tags:muzicale, personale Related Posts Uneori, PR-ul e atat de simplu No Comments | Oct 14, 2014 Pretuind muzica – byron la Timisoara No Comments | Jun 11, 2014 Obsesii muzicale 36 5 Comments | Mar 12, 2010 “Las Fierbinţi” şi satul românesc 7 Comments | May 22, 2015 2 Comments LazyMarius 6 June 2008 am ras putin, imi cer scuze 😀 am ras mai mult ca mi te imaginam dansand prin casa cu miscari din brake-dance , nu stiu de ce 😀 imi place putin si versul ala repetat toata melodia nebuloasa 6 June 2008 nu, nu break dance, e ceva muuuult mai dezorganizat 😀 Add a Comment Cancel reply Your email address will not be published. Required fields are marked * Name:* Email Address:* Website: Comment:*
am ras putin, imi cer scuze 😀
am ras mai mult ca mi te imaginam dansand prin casa cu miscari din brake-dance , nu stiu de ce 😀
imi place putin si versul ala repetat toata melodia
nu, nu break dance, e ceva muuuult mai dezorganizat 😀